Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 180 pagina’s / Nederlands / 9789402206012
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 180 pagina’s / Nederlands / 9789402206012
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Anton Mullink is katholiek opgevoed, om vervolgens priester te worden. Maar dan valt hij van het geloof af en treedt hij uit het priesterschap. Hoe verloopt zo’n proces? Hoe ontworstelde hij zich aan de godsdienstige indoctrinatie? Anton Mullink neemt u mee op zijn reis, waarbij hem de zogenaamde geloofswaarheden steeds onwaarschijnlijker beginnen te lijken. Steeds meer gaat hij het belang van atheïsme inzien. In Ongelofelijk – Van priester naar atheïst toont hij aan waarom secularisering een positief perspectief biedt.
| Gewicht | 197 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789402206012 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 180 pagina's |
| Gewicht | 197 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789402206012 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 180 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.