Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2024 / 364 pagina’s / Nederlands / 9789043541459
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2024 / 364 pagina’s / Nederlands / 9789043541459
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
U aanbidden is een studie over de christelijke ‘gebedsleer’ waarin Jan Jongeneel de praktijk van het gebed beschrijft, in al haar facetten. Het boek bestaat uit een algemeen en een bijzonder deel. In het algemene deel komt het gebed in een breed perspectief aan de orde, historisch, godsdienstwetenschappelijk en theologisch. In het tweede deel wordt ingezoomd op de christelijke praxis van het gebed, van plaatsen tot houdingen en vormen. Het boek sluit af met een persoonlijk hoofdstuk waarin de auteur reflecteert op zijn eigen gebedsleven.
| Gewicht | 838 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,5 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789043541459 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | KokBoekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 364 pagina's |
| Gewicht | 838 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,5 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789043541459 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | KokBoekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 364 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.