Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 7de druk / 2017 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789401301664
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 7de druk / 2017 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789401301664
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met yoga geef je je leven een diepere dimensie en versterk je je lichaam en geest. Daarom leggen Deepak Chopra en David Simon in ‘De 7 spirituele wetten van yoga’ uit hoe je yoga in je dagelijks leven kunt integreren. Met hun eenvoudige principes laten ze zien dat harmonie, geluk en overvloed beschikbaar zijn voor iedereen die ervoor openstaat. ‘De 7 spirituele wetten van yoga’ verhoogt je vitaliteit, verwijdert emotionele blokkades en wekt vreugde en enthousiasme voor het leven op. Deepak Chopra schreef de afgelopen jaren vele bestsellers. Van zijn boeken zijn wereldwijd 25 miljoen exemplaren verkocht. David Simon is algemeen directeur van het Chopra Center for Well Being. Deepak Chopra schreef de afgelopen jaren vele bestsellers. Van zijn boeken zijn wereldwijd 25 miljoen exemplaren verkocht. David Simon is algemeen directeur van het Chopra Center for Well Being.
| Gewicht | 356 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,8 × 13 × 2 cm |
| ISBN | 9789401301664 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 356 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,8 × 13 × 2 cm |
| ISBN | 9789401301664 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.