Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2017 / 292 pagina’s / Nederlands / 9789462420793
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2017 / 292 pagina’s / Nederlands / 9789462420793
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
Nu is een tijdsaanduiding, net als toen en later. Je kan niet ‘in het nu zijn’, want de tijd gaat door. Vrijheid vind je buiten de werkelijkheid van tijd en ruimte, één met je bewustzijn. Déjà vu’s zijn dan heel gewoon.
Iris, een dromerig meisje van achttien met indiaans bloed, raakt in diepe trance als ze moet zien te overleven in een sneeuwgrot. Ze verlaat haar lichaam en ontmoet een sjamaan, een wolf en Bokke, het kleine mannetje. Ze leert de taal van de Lakota-indianen, ervaart de ontberingen van haar voorouders en ontdekt hoe haar overgrootvader, een Oglala Lakota, is gesneuveld in de Tweede Wereldoorlog. Gaandeweg blijkt hoe haar leven is voorbestemd. Haar buitenlichamelijke ervaringen wijzen haar de weg voor de rest van haar leven.
Spannend, mysterieus, spiritueel…
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789462420793 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kramat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 292 pagina's |
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789462420793 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kramat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 292 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.