Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 172 pagina’s / Nederlands / 9789035127425
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 172 pagina’s / Nederlands / 9789035127425
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
Niemand weet meer hoe het hoort. Deze verzuchting – voor het eerst uitgesproken door de oude Babyloniërs (vlak voor ze elkaar niet meer konden verstaan) – klinkt ook vandaag nog even fris als altijd.
Meestal blijven zorgen over verwildering en verval voorbehouden aan senioren, maar nu toont zelfs een jonge politicus als Balkenende zich ongerust over de waarden en de normen. De bevolking verkeert in verwarring. Hoe te reageren op onheuse bejegening door een voorbijganger? Is voordringen tegenwoordig toegestaan in de supermarkt? En moet je een complimentje geven als de vriendin van je dochter zich nieuwe borsten heeft laten aanmeten?
Op al deze vragen weet Beatrijs Ritsema het antwoord.
| Gewicht | 211 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789035127425 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 172 pagina's |
| Gewicht | 211 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789035127425 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 172 pagina's |



Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.