Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1973 / 230 pagina’s / Nederlands / 9789021427454
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1973 / 230 pagina’s / Nederlands / 9789021427454
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Golven, waarom komt de wind is het historisch gedocumenteerde verhaal van zijn ontwikkeling van overenergieke jongeman tot rustige wijze; van zijn leertijd een zwertochten in India op de grens van twee tijden; van zijn leven tussen Europese kunstenaars in het fin de siècle van vóór de Eerste Wereldoorlog; van zijn steeds groeiend inzicht in wat de mensen nodig hadden en het steeds meer bewonderd en minder begrepen worden aan het eind vanzijn leven.
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789021427454 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wetenschappelijke Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1973 |
| Aantal pagina's | 230 pagina's |
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789021427454 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wetenschappelijke Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1973 |
| Aantal pagina's | 230 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.