Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789074484046
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789074484046
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
Nog steeds actueel, alhoewel oorspronkelijk geschreven in 1920 in London, is dit boek opnieuw uitgegeven in 1971.
In deel 1 wordt het leven van Justin Moreward Haig beschreven. Hij had vele ontmoetingen en gesprekken met mensen uit alle lagen van de bevolking, die heel diepgaand waren, en waaruit blijkt hoe bijzonder deze man was.
In deel 2 beschrijft de auteur een geinspireerd reisverslag.
Cyril Scott schreef zijn boeken in het begin van deze eeuw en men zal kunnen vaststellen dqat ze ook nu in deze tijd nog actueel zijn.
| Gewicht | 318 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789074484046 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Fairway |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 318 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789074484046 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Fairway |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.