Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw – Zonder omslag / Hardcover / 2de druk / 2003 / 460 pagina’s / Nederlands / 9789075240139
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw – Zonder omslag / Hardcover / 2de druk / 2003 / 460 pagina’s / Nederlands / 9789075240139
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
‘De professor voelde de meester als een bundel warmte naast zich. Het was alsof hij zich warmde aan gloeiende liefde….
Opnieuw moest hij denken aan een beeld uit de Bhagavad Gita: ‘Zoals het rijshout door het vuur tot as wordt…. zo verteert het vuur van het weten elke daad…. ‘
Hij zat naast de belichaming van dat beeld – en hij hield van hem met álles wat bij was!’
| Gewicht | 522 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 12,8 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789075240139 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Zonder Omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 460 pagina's |
| Gewicht | 522 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 12,8 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789075240139 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Zonder Omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 460 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.