Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 255 pagina’s / Engels / 9780553062182
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 255 pagina’s / Engels / 9780553062182
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
Stating that hypersensitivity is an asset rather than a flaw, a guide for the one out of every five people who is highly subject to his or her surroundings offers coping methods while explaining how to benefit from sensitivityrelated personality traits. Reissue.
| Gewicht | 271 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9780553062182 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Harmony Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
| Gewicht | 271 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9780553062182 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Harmony Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.