Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789038906355
€ 21,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789038906355
€ 21,95
Op voorraad
Op voorraad
In dit boek leert u de methodiek van het beleggen in aandelen en obligaties. Deze basiscursus is bedoeld voor beleggers die nog nooit eerder belegd hebben en beleggers die al de eerste stappen op het beleggingspad gezet hebben.
In tien heldere lessen leert u wat aandelen en obligaties zijn, welke soorten er voorkomen en hoe u de keuze in deze beleggingswereld kunt maken. Ook worden de analysetechnieken uiteen gezet waardoor u in staat zult zijn de juiste aandelen en obligaties aan te schaffen, maar ze ook weer tijdig te verkopen. Met name de lessen over economische analyse en fundamentele analyse stellen u in staat een juiste selectie te maken van de aandelen of obligaties die interessant zijn. De technische analyse stelt u in staat om het moment te bepalen waarop u de aandelen of obligaties moet aankopen en het moment waarop u ze weer moet verkopen.
Elk hoofdstuk wordt afgesloten met parate kennis vragen en oefenopgaven. Achter in het boek worden de antwoorden gegeven en toegelicht. Door deze opzet is dit boek een complete basiscursus aandelen en obligaties.
| Gewicht | 277 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 11 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789038906355 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |
| Gewicht | 277 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 11 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789038906355 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.