Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstepingen met potlood / Paperback / 2de druk / 2006 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789026965760
€ 6,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstepingen met potlood / Paperback / 2de druk / 2006 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789026965760
€ 6,50
Op voorraad
Op voorraad
Het menselijk lichaam draagt alle ervaringen van het leven met zich mee en ziet toe op al onze innerlijke waarheden. Er zijn ervaringen uit onze jeugd die we weggedrukt hebben en waar we ons niet langer van bewust zijn. Maar voor ons lichaam hebben ze nog steeds consequenties. Door verschillende signalen en symptomen in de vorm van pijntjes, kwalen en ziektes laat het lichaam ons op gezette tijden weten met welke ervaringen we nog niet ‘klaar’ zijn, zodat we ons die bewust kunnen worden en in harmonie kunnen komen met het levendige, ooit gekwetste, kind in onszelf.
Alice Miller studeerde filosofie, psychologie en sociologie en was jarenlang psycho-analytica. Ze publiceerde onder andere de klassieker Het drama van het begaafde kind dat wereldwijd werd vertaald, en waar in Nederland al meer dan 150.000 exemplaren van zijn verkocht.
| Gewicht | 234 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,7 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789026965760 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | MOM |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 234 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,7 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789026965760 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | MOM |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.