Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 216 pagina’s / Nederlands / 9789020238839
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 216 pagina’s / Nederlands / 9789020238839
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
Vision quest is voor allen die naar vernieuwing zoeken en naar persoonlijke transformatie. Het is een ode aan het leven en een verbazingwekkend bewijs van het vermogen van alle mensen om in hun leven het heft in eigen handen te nemen, zichzelf te genezen en te groeien.
De auteurs geven vorm aan oeroude processen, zogenoemde woestijnervaringen, waarbij mensen innerlijke groei nastreven. Na een proces van afsterven begint een nieuwe fase. Dit culmineert in een periode van vasten van drie dagen en nachten, geheel alleen op een plaats midden in de natuur.
Deze visie is geënt op talloze oeroude vooral Indiaanse tradities en wijsheden. Vision quest is een mystieke, praktische en diep ingrijpende, persoonlijke tocht op zoek naar je eigen bron.
| Gewicht | 390 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 16,4 × 2 cm |
| ISBN | 9789020238839 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 216 pagina's |
| Gewicht | 390 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 16,4 × 2 cm |
| ISBN | 9789020238839 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 216 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.