Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2019 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789400510203
€ 21,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2019 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789400510203
€ 21,95
Op voorraad
Op voorraad
De kunst van het waarnemen ontwaakt onze zintuigen voor meer creativiteit, inspiratie en verwondering in het dagelijks leven
Ons leven is vol afleiding. Daardoor is het moeilijk om de wereld om ons heen werkelijk waar te nemen. We kijken in plaats van te zien, we horen in plaats van te luisteren en we accepteren wat ons wordt gepresenteerd in plaats van op zoek te gaan naar wat voor ons waardevol is.
De kunst van het waarnemen is een oefening in aandacht geven. Rob Walker leert je in 131 simpele en speelse oefeningen om met een nieuwe blik naar de wereld te kijken. Je zult merken dat je creatiever wordt, helderder denkt, beter luistert en weer verliefd wordt op wat echt belangrijk is in jouw leven.
| Gewicht | 502 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,7 × 14,7 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789400510203 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
| Gewicht | 502 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,7 × 14,7 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789400510203 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.