Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw – sticker op voorblad / Paperback / 2de druk / 1986 / 48 pagina’s / Nederlands / 9789070414863
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw – sticker op voorblad / Paperback / 2de druk / 1986 / 48 pagina’s / Nederlands / 9789070414863
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
Samenvatting niet beschikbaar.
| Gewicht | 73 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 0,4 cm |
| ISBN | 9789070414863 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Zevenster |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Opmerking | Sticker op voorblad |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 48 pagina's |
| Gewicht | 73 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 0,4 cm |
| ISBN | 9789070414863 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Zevenster |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Opmerking | Sticker op voorblad |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 48 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.