Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Zeer Goede Staat / Paperback / 2001 / 123 pagina’s / Nederlands / 9789025952556
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Zeer Goede Staat / Paperback / 2001 / 123 pagina’s / Nederlands / 9789025952556
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Mensen zijn hard en gevoelloos tegenover zichzelf: lijden en zwakheden worden rigoureus onderdrukt, gevoelens uitgebannen. Een uitvloeisel van deze strengheid is een zelfde hardheid tegenover anderen.
In zijn boek analyseert Anselm Grün deze harde houding. Wat zijn de oorzaken, wat de uitingsvormen? Vervolgens laat hij zien hoe het anders kan. Hij wijst op de bijbelse barmhartigheid, op de heilzame soberheid in de monastieke traditie, op eigenliefde en zelfaanvaarding als basis voor een goede manier van omgaan met jezelf en met de wereld om je heen.
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789025952556 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hand – Zeer Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 123 pagina's |
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789025952556 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hand – Zeer Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 123 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.