Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1999 / 1ste druk / 203 pagina’s / Nederlands / 9789053400500
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1999 / 1ste druk / 203 pagina’s / Nederlands / 9789053400500
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Meditatie is een prachtig middel om concentratievermogen, helderheid van geest, ontspanning en creativiteit te verhogen. Dit boek geeft vele aanwijzingen voor ouders, opvoeders en docenten hoe meditatie voor kinderen kan worden ontwikkeld.
| Gewicht | 284 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789053400500 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | East-West Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 203 pagina's |
| Gewicht | 284 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789053400500 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | East-West Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 203 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.