Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2020 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789024428267
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2020 / 192 pagina’s / Nederlands / 9789024428267
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Op weg naar een energieke organisatie. Fitte, vitale medewerkers die bevlogen hun werk doen. Het is een ambitie van veel bedrijven, zeker nu duurzame inzetbaarheid zo’n belangrijk onderwerp is. Maar hoe bereik je dat? Hoe creëer je energie binnen je team en hoe laat je die stromen? En vooral ook: hoe zorg je ervoor dat mensen zelf de regie nemen? Klaas Koster, de eerste vitaloog van Nederland, geeft in dit boek de antwoorden. Met een doordachte methode, actuele psychologische inzichten en inspirerende voorbeelden laat hij zien hoe je binnen je organisatie duurzame gedragsverandering bereikt. Door het lezen van dit boek zul je inzicht krijgen in de verschillende energiebronnen van de vitaliteitsschijf; zin krijgen om stappen te zetten op weg naar een energieker leven; zelf bevlogener zijn en meer werkgeluk ervaren; je team kunnen inspireren, zodat het intrinsiek gemotiveerd raakt om ook zelf met vitaliteit aan de slag te gaan. Het resultaat: een hogere productiviteit, een gezondere leefstijl, een positievere mindset, een betere samenwerking met collega’s en een zinvoller leven.
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789024428267 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789024428267 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.