Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 246 pagina’s / Nederlands / 9789000345373
€ 12,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 246 pagina’s / Nederlands / 9789000345373
€ 12,00
Uitverkocht
Uitverkocht
In Het Element laat ken Robinson op heldere wijze zien wat er gebeurt als talent en passie samenkomen. In dit nieuwe boek beantwoordt Ken Robinson de vraag: hoe vind ik mijn Element. Aan de hand van inspirerende aanwijzingen ga je op zoek naar jouw persoonlijke talenten en mogelijkheden. Wat staat je in de weg, waar word je blij van, welke gave laat je onbenut? Juist in deze economisch moeilijke tijden is het van belang dat je de dingen doet met passie en overgave. Laat je niet langer beperken en creëer nieuwe kansen voor jezelf!
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789000345373 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 246 pagina's |
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789000345373 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 246 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.