Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat – Voorblad los / Paperback / 1984 / 1ste druk / 176 pagina’s / Nederlands / 9789066470095
€ 10,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijke Staat – Voorblad los / Paperback / 1984 / 1ste druk / 176 pagina’s / Nederlands / 9789066470095
€ 10,00
Op voorraad
Op voorraad
| Gewicht | 336 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789066470095 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Anubis |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Opmerking | Voorblad los |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |
| Gewicht | 336 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789066470095 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Anubis |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Opmerking | Voorblad los |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.