Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2006 / 1ste druk / 175 pagina’s / Engels / 9789080522749
€ 11,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2006 / 1ste druk / 175 pagina’s / Engels / 9789080522749
€ 11,00
Uitverkocht
Uitverkocht
The contemporary photographic collections of Huis Marseille in Amsterdam and Han Nefkens, have been brought together to showcase the work of a group of relatively young contemporary artists who investigate the area between reality and abstraction. This broad survey documents the work of 15 artists, including: Uta Barth, Rinko Kawauchi, Luisa Lambri, Frank van der Salm and Hannah Starkey.
| Gewicht | 569 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,8 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789080522749 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Huis Marseille |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 569 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,8 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789080522749 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Huis Marseille |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.