Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2011 / 1ste druk / 248 pagina’s / Nederlands / 9789020204933
€ 18,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2011 / 1ste druk / 248 pagina’s / Nederlands / 9789020204933
€ 18,50
Op voorraad
Op voorraad
Als mens zijn we waarnemend bewustzijn dat op deze aarde in tijd en ruimte ervaringen opdoet. Alles wat ons omringt ? dus ook de materie ? reflecteert wie we ?denken? te zijn, maar vertelt ons op een dieper niveau ook
wie we ?in wezen? zijn. Het veld van tederheid is een veld voorbij tijd en ruimte dat ons liefdevol en subtiel begeleidt bij het ontdekken van ons diepste wezen. Wij kunnen transformeren en creëren vanuit ons bewustzijn mits we het reactieve in onze buitenwereld durven ?verinnerlijken? en beseffen hoe dit ons leven verruimt en verrijkt tot een unieke gevoelsbeleving van onze eigen, zelfbewuste kracht. Dit boek reikt een gefundeerde methode aan om
de beladen (gepolariseerde) grenzen van het kwantumfysisch waarneembare te helen en kern-krachtig in het leven te staan.
| Gewicht | 456 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,9 × 15,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789020204933 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 248 pagina's |
| Gewicht | 456 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,9 × 15,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789020204933 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 248 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.