Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2004 / 2de druk / 202 pagina’s / Nederlands / 9789025953676
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2004 / 2de druk / 202 pagina’s / Nederlands / 9789025953676
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Hoe blijf je als pastor in contact met je Bron? En hoe kun je anderen die aan jouw zorg zijn toevertrouwd, dichter bij het Onuitsprekelijke brengen? Het boek dat Gideon van Dam Vooral voor pastores schreef, gaat over hun eigen Spiritualiteit. Hoewel ze de hele dag in dienst van het geloof bezig zijn, is hun geloof allerminst vanzelfsprekend. Als een pastor wil werken aan de eigen spiritualiteit, kan geestelijke begeleiding een wezenlijke rol vervullen. Die begint met het besef dat de geestelijke weg een oude weg is die je niet alleen hoeft te gaan: anderen zijn je voorgegaan. Voor pastores kan het heel heilzaam zijn om geestelijke begeleiding te ontvangen, om een ander als gids op de eigen weg te aanvaarden. Daarnaast kunnen zij in hun werk ook weer als gids voor anderen fungeren. Gideon van Dam beschrijft het hele proces van geestelijke begeleiding en verschillende concrete hulpmiddelen daarbij, zoals de brief, het dagboek, geestelijke oefeningen en vormen van bijbellezing. Een boek voor pastores en voor anderen die in hun beroep een ‘gidsfunctie’ vervullen.
| Gewicht | 552 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,6 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789025953676 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 202 pagina's |
| Gewicht | 552 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,6 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789025953676 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 202 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.