Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 118 pagina’s / Nederlands / 9789090314907
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 118 pagina’s / Nederlands / 9789090314907
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
Contrastrijk boek met bijzondere mozaïekillustraties in kleur en verhalen over de veranderende relatie tussen een dochter en een moeder met de ziekte van Alzheimer.
De ziekte van Alzheimer van haar moeder vormt onverwacht een bron van inspiratie voor Cindy Çençen’s nieuwe hobby: mozaïeken met stukjes gekleurd glas. Terwijl Cindy haar moeder in stukken uiteen ziet vallen, probeert ze de scherven van hun onderlinge relatie een plek te geven. Zo ontstaan de illustraties in dit boek: intuïtieve afbeeldingen rond het thema Alzheimer met haar moeder in de hoofdrol. Daarna schrijft ze op een openhartige manier de verhalen achter de mozaïeken. Episodes uit het leven van haar moeder en dat van haarzelf tegen een achtergrond van Alzheimer en de praktische problemen die dat met zich meebrengt. Het resultaat, dit boek, is als één groot contrastrijk mozaïek waarin herinneringen en emoties letterlijk en figuurlijk zijn verwerkt: Het Alzheimermozaïek.
| Gewicht | 213 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 16 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789090314907 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Cencen |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |
| Gewicht | 213 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 16 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789090314907 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Cencen |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.