Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1995 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789080351226
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1995 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789080351226
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 450 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789080351226 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Creatief Atelier Windekind |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
| Gewicht | 450 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789080351226 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Creatief Atelier Windekind |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.