Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2000 / 261 pagina’s / Nederlands / 9789038908991
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2000 / 261 pagina’s / Nederlands / 9789038908991
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek behandelt uitvoerig het beleggen met opties en futures in vergelijking tot het beleggen in aandelen en obligaties. De auteur legt op heldere wijze uit wat opties en furures zijn, hoe de optiebeurs is georganiseerd, hoe opties gewaardeerd moeten worden, hoe de selectie plaatsvindt, welke strategieën er gehanteerd worden en wat termijncontracten zijn. Door de beschreven analysetechnieken bent u in staat tijdig en juist te handelen. Deze stap-voor-stapmethode is bedoeld voor beleggers die nog nooit eerder belegd hebben en beleggers die al de eerste stappen op het beleggingspad gezet hebben. Dit boek maakt deel uit van een reeks van vier. De andere drie boeken in deze reeks zijn: Beleggen in aandelen & obligaties, Beleggen door technische analyse en Beleggen met de stadiummethode.
| Gewicht | 370 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 12,7 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789038908991 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 261 pagina's |
| Gewicht | 370 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 12,7 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789038908991 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 261 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.