Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2001 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789060578070
€ 44,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2001 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789060578070
€ 44,95
Op voorraad
Op voorraad
Een van de beste in directe taal geschreven handboeken voor het totale verkoopsucces.
Iedereen die een product, een dienst of een idee aanbiedt, zal er altijd overtuigingskracht bij nodig hebben om zijn of haar doelte bereiken. Zig Ziglar leert u de kunst van het effectief overtuigen en succesvol onderhandelen, de sleutel voor het professioneel afsluiten van orders.
Tevens leert u:
– meer dan honderd creatieve afsluittechnieken die u aan iedere situatie kunt aanpassen,
– hoe u uw klant kunt overtuigen dat hij de winnaar is door uw product of service te gebruiken of door uw advies op te volgen,
– vele andere methoden, technieken, oefeningen en tips om in iedere carrière de top te bereiken.
| Gewicht | 418 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060578070 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Omega Boek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 418 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060578070 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Omega Boek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.