Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 8ste druk / 2017 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789077432426
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 8ste druk / 2017 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789077432426
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
Jef Staes neemt je mee in een uitdagend verhaal over Schapen en Smarts. Het is een verhaal over hoe we als mens kunnen veranderen in een passieloos Schaap of een gepassioneerde Smart. Het onderwijs en organisaties zijn erin geslaagd om ganse generaties leerlingen en medewerkers te veranderen in passieloze, pensioenzoekende schapen. Hoe is het zo ver kunnen komen? Het ligt allemaal aan de boekdrukkunst! Een van de grootste ontdekkingen uit onze geschiedenis heeft ervoor gezorgd dat onze organisaties onvoldoende innovatief vermogen hebben, onvoldoende competitief zijn en niet duurzaam kunnen innoveren.
| Gewicht | 290 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789077432426 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |
| Gewicht | 290 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789077432426 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.