Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 156 pagina’s / Nederlands / 9789014084855
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 156 pagina’s / Nederlands / 9789014084855
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het is mogelijk om de effectiviteit van organisaties te verbeteren en tegelijk de competentie van de betrokken individuen te ontwikkelen. Dit blijkt uit deze studie over drie veranderingsprojecten die hebben plaatsgevonden in een middelgrote Nederlandse multinational. In antwoord op economische en culturele ontwikkelingen worden de laatste jaren nieuwe, meer op zelfregeling gebaseerde organisatieconcepten ingevoerd. Managers verwachten vervolgens van hun medewerkers ‘niet-hiërarchisch’ en ‘empowered’ gedrag. Tegelijk blijft de hiërarchie in stand. Deze paradoxale situatie kan tot stevige confrontaties en frustraties leiden.
| Gewicht | 240 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,8 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789014084855 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kluwer |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 156 pagina's |
| Gewicht | 240 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,8 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789014084855 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kluwer |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 156 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.