Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 295 pagina’s / Nederlands / 9789490211028
€ 44,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 295 pagina’s / Nederlands / 9789490211028
€ 44,95
Op voorraad
Op voorraad
Het boek dat voor u ligt, heeft over het verloop van drie jaar in onze plannen verschillende gedaantes aangenomen. Eerst had het de vorm van negen kleine boeken – elk jaar één – waarin we telkens een cyclus (een Wiel) van menselijke ontwikkeling op een steeds hoger niveau wilden behandelen. De boekjes zouden dan samen een spiraal met acht ontwikkelingsniveaus beschrijven. Maar al doende ontdekten we hoe belangrijk het voor ons is om deze Wielen meteen in de context van de gehele spiraal te plaatsen, het hele model voor menselijke ontwikkeling en leiderschap. Dus veranderde het project gaandeweg in een boek dat een overzicht biedt van het geheel, het Double Healix model voor menselijke ontwikkeling en leiderschap.
| Gewicht | 1795 g |
|---|---|
| Afmetingen | 34,6 × 24,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789490211028 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Double Healix Educational Media BV |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 295 pagina's |
| Gewicht | 1795 g |
|---|---|
| Afmetingen | 34,6 × 24,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789490211028 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Double Healix Educational Media BV |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 295 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.