Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2010 / 496 pagina’s / Nederlands / 9789013016543
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2010 / 496 pagina’s / Nederlands / 9789013016543
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek is geschreven voor iedereen die verantwoordelijkheid neemt voor het (helpen) sturen van veranderingen. Het geeft inzichten, methoden en instrumenten om op een professionele manier veranderingstrajecten te ontwerpen en uit te voeren.
Deze klassieker in de Nederlandstalige managementliteratuur is een combinatie van de visie en de uitgebreide praktijkervaring van de auteurs in verandertrajecten, onderzoek en opleidingen. In deze nieuwe editie worden vragen naar aanleiding van en reacties op het populaire boek van 1999 besproken. Bovendien worden verschillende nieuwe inzichten uitgebreid behandeld.
Vele managers, adviseurs en andere veranderaars gebruiken het boek inmiddels en het is een vast onderdeel in tientallen opleidingen.
| Gewicht | 1104 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 16,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789013016543 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vakmedianet |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 496 pagina's |
| Gewicht | 1104 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 16,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789013016543 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vakmedianet |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 496 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.