Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2008 / 343 pagina’s / Nederlands / 9789043008792
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2008 / 343 pagina’s / Nederlands / 9789043008792
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Elke dag kom je in situaties terecht waarin het essentieel is om effectief te communiceren, medewerking van anderen te krijgen en goed te luisteren. Met Verkopen voor Dummies, geschreven door de wereldberoemde verkooptrainer Tom Hopkins, leer je de onmisbare verkoopvaardigheden waarmee succes is verzekerd. Dit boek bevat de hulpmiddelen, technieken en strategieën die je nodig hebt om snel succesvol te leren verkopen, in een leuke en leesbare stijl!
| Gewicht | 464 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789043008792 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 343 pagina's |
| Gewicht | 464 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789043008792 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 343 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.