Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2003 / 576 pagina’s / Nederlands / 9789029070034
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2003 / 576 pagina’s / Nederlands / 9789029070034
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De boeken van de Nar-trilogie spelen zich af in het koninkrijk De Zes Hertogdommen. Ze beschrijven de levensloop van FitzChevalric Ziener, de koninklijke bastaard van de kroonprins, die getraind is als moordenaar. Fitz heeft zich als Tom Dassenkop, samen met zijn wijsheidspartner Nachtogen en zijn pleegzoon Pé, teruggetrokken op het platteland. Daar leven ze al enige jaren een rustig bestaan. Nu krijgt Fitz echter kort achtereen bezoek van zijn oude leermeester Chade en zijn vriend de Nar. Deze bezoeken zijn de voorbode van nieuwe belangrijke gebeurtenissen die Fitz leven opnieuw totaal overhoop zullen gooien.
| Gewicht | 975 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 16 × 5,5 cm |
| ISBN | 9789029070034 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 576 pagina's |
| Gewicht | 975 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 16 × 5,5 cm |
| ISBN | 9789029070034 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 576 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.