Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789022553466
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789022553466
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Als de boom van Thalia op geheimzinnige wijze vergiftigd raakt, vervagen de magische grenzen van Kamp Halfbloed. Percy heeft maar een paar dagen om het kamp te redden, voor het door een horde monsters overspoeld wordt. Hij gaat met zijn vrienden op reis over de Zee van Monsters om het magische tegengif te vinden. Onderweg ontdekt hij een gruwelijk geheim over zijn familie, waardoor hij zich afvraagt of het een vloek
is of een zege om de zoon van Poseidon te zijn.
| Gewicht | 385 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789022553466 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 385 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789022553466 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.