Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 446 pagina’s / Nederlands / 9789027464651
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 446 pagina’s / Nederlands / 9789027464651
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Als dochter van koninklijke ouders, van Poledra en Belgarath de tovenaar, leert de jonge Polgara al vroeg haar bestemming kennen; ze zal het Kwaad moeten vernietigen, opdat het Goede uiteindelijk overwint.
| Gewicht | 570 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789027464651 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 446 pagina's |
| Gewicht | 570 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789027464651 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 446 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.