Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 544 pagina’s / Nederlands / 9789022536001
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 544 pagina’s / Nederlands / 9789022536001
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een groot deel van het universum staat onder controle van de onsterfelijke cyborgs en hun allesomvattende intelligente computersystemen. Het tijdperk van machineoverheersing is een feit: voor mensen is er geen plaats meer.
Maar de voorvaderen van het later zo roemruchte geslacht Atreides bieden weerstand en zien zich daardoor nu al ‘ duizenden jaren voor de gebeurtenissen in Duin ‘ tegenover hun aartsvijand: de Harkonnens’
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789022536001 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 544 pagina's |
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789022536001 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 544 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.