Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 479 pagina’s / Nederlands / 9789024555376
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 479 pagina’s / Nederlands / 9789024555376
€ 16,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Oneiros is het verhaal van de dappere Konstantin, die zich tot het uiterste inspant om de vloek die hem het eeuwige leven heeft gegeven te verbreken. Konstantin is namelijk een Doodslaper. Hij wil echter niets liever dan als gewone sterveling zijn leven doorbrengen aan de zijde van de vrouw op wie hij hevig verliefd is. En zolang de dood alles en iedereen in zijn nabijheid vernietigt als hij in slaap valt, is dat onmogelijk.
Doodslapers zijn onsterfelijk, maar genieten niet de voordelen die het eeuwige leven met zich meebrengt. Ze kunnen net als ieder ander ziek worden of gewond raken. Ze genezen niet sneller en zijn ook niet sterker dan stervelingen. Een doodslaper kan simpelweg niet sterven omdat de Dood hem niet kan zien.
| Gewicht | 736 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789024555376 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff Fantasy |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 479 pagina's |
| Gewicht | 736 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789024555376 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff Fantasy |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 479 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.