Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2010 / pagina’s / Nederlands / 9789026131578
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2010 / pagina’s / Nederlands / 9789026131578
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In De schemerjagers krijgt Darren Shan de zware taak de machtigste vijand van de vampiers te verslaan: de vampanezen. Maar de Heer der Vampanezen deinst nergens voor terug…
In moordend tempo gaat de strijd in Bondgenoten van de nacht door. De Heer der Vampanezen is nog steeds onvindbaar. De tijd dringt!
In Moordenaars bij dageraad zijn Darren en zijn bondgenoten in de val gelokt en moeten ze rennen voor hun leven. Ook de politie zit hen op de hielen. Darren is uitgeroepen tot staatsvijand nummer 1!
De drie verhalen in deze trilogie zijn afzonderlijk te lezen.
| Gewicht | 705 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 4,4 cm |
| ISBN | 9789026131578 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Fontein |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | pagina's |
| Gewicht | 705 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 4,4 cm |
| ISBN | 9789026131578 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Fontein |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.