Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 479 pagina’s / Nederlands / 9789022549698
€ 57,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 479 pagina’s / Nederlands / 9789022549698
€ 57,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Aan het einde van Duin: Kapittel, Frank Herberts laatste Duin-roman, ontsnapte Duncan Idaho met een aantal medestanders naar de onbekende gebieden van de ruimte. Zij vluchtten voor de monsterlijke Achtenswaardige
Maters, de slechte tegenhangers van de Eerwaarde Moeders, die zelf weer op de vlucht waren voor een mysterieuze
en angstaanjagende Vijand. Na meer dan vijfentwintig jaar wordt nu eindelijk het complete verhaal van Duin verteld, zoals Frank Herbert het zelf voor ogen had. Klassieke avontuurlijke sciencefiction gecombineerd met ecologische en technologische thema’s geven een indringende blik op de toekomst van de mens.
| Gewicht | 704 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789022549698 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 479 pagina's |
| Gewicht | 704 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789022549698 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 479 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.