Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2024 / 220 pagina’s / Nederlands / 9789043540285
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2024 / 220 pagina’s / Nederlands / 9789043540285
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In Datgene waarboven niets groters gedacht kan worden presenteert filosoof Emanuel Rutten acht nieuwe argumenten voor het bestaan van God. Bestaat er iets waarboven niets groters gedacht kan worden? Iets subliems dat de oorsprong van de wereld is? Op verrassende en creatieve wijze combineert Rutten inzichten uit de metafysica, kennisleer, taalfilosofie en esthetiek om te komen tot zijn nieuwe argumenten voor het bestaan van een geestelijke grond van de werkelijkheid. Deze argumenten gaan dan ook verder dan de traditionele, bekende argumenten en bieden zo een originele kijk op de eeuwenoude vraag naar het bestaan van God.
| Gewicht | 332 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789043540285 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | KokBoekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 220 pagina's |
| Gewicht | 332 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789043540285 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | KokBoekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 220 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.