Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789460042898
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789460042898
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Filosofie ontwikkelt zich waar vrije geesten naar waarheid zoeken, los van enig vooroordeel. De islam is daarop geen uitzondering. Denkers als Avicenna, Averroës en Ghazali namen diverse filosofische kwesties onder handen. De islam wordt op hoog niveau gekenmerkt door die openheid, en toont die telkens opnieuw. Dat is de kern van het betoog van Souleymane Bachir Diagne.
In ‘Filosoferen in de islam?’ reflecteert de auteur ook op de openheid van de islam voor de actuele en toekomstige politieke uitdagingen in de wereld. Terwijl de conflicten tussen de islam en de rest van de wereld toenemen, en steeds grotere groepen zich beroepen op eigen waarden en eigen cultuur, doet dit boek juist een krachtige oproep tot dialoog en schetst de auteur een verhaal van hoop en rede.
| Gewicht | 249 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789460042898 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vantilt |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 249 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789460042898 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vantilt |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.