Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2008 / 317 pagina’s / Nederlands / 9789029080408
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2008 / 317 pagina’s / Nederlands / 9789029080408
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In de traditie van Bertrand Russell en zijn klassieker Waarom ik geen christen ben en andere denkers die met religie willen afrekenen, trekt Christopher Hitchens in God is niet groot fel van leer tegen de godsdienst. Door nauwgezette studie van belangrijke religieuze teksten laat hij zien datgodsdienst niet meer is dan een wens van de mensheid. Religie is het gif dat de maatschappij verziekt, ze is een oorzaak van gevaarlijke seksuelerepressie en levert een valse voorstelling van zaken over onze afkomst.
| Gewicht | 471 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789029080408 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meulenhoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 317 pagina's |
| Gewicht | 471 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789029080408 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meulenhoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 317 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.