Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2005 / 303 pagina’s / Engels / 9780415261074
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2005 / 303 pagina’s / Engels / 9780415261074
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
Metaphysics: Contemporary Readings is a comprehensive anthology that draws together leading philosophers writing on major themes in Metaphysics. Chapters appear under the headings: Universals, Particulars, Modality and Possible Worlds, Causation, Time and Realism and Anti-realism. The book is highly accessible and user-friendly and provides a broad-ranging exploration of the subject. Ideal for the philosophy student, this reader will prove essential reading for any metaphysics course.
| Gewicht | 503 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9780415261074 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
| Gewicht | 503 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9780415261074 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.