Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2018 / 300 pagina’s / Nederlands / 9789022584415
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2018 / 300 pagina’s / Nederlands / 9789022584415
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
1967 De bekende Argentijnse revolutionair Che Guevara wil een opstand in Bolivia ontketenen. Maar de Boliviaanse president krijgt er lucht van en vraagt de VS om hulp. De jacht op Che Guevara kan beginnen. Het wordt een van de eerste succesvolle missies van de US Special Forces in de geschiedenis: Che wordt opgespoord en gedood.
Aan de hand van regeringsrapporten en documenten, ooggetuigenverslagen en gesprekken met hoofdrolspelers beschrijven Mitch Weiss en Kevin Maurer tot in detail de nog nooit eerder vertelde uitschakeling van de beruchte revolutionair – een missie die later in Afghanistan en Irak werd gekopieerd.
De jacht op Che Guevara is het spannende en onthutsende waargebeurde verhaal van het einde van een revolutionair, die uiteindelijk een icoon werd.
| Gewicht | 468 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789022584415 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 300 pagina's |
| Gewicht | 468 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789022584415 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 300 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.