Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 358 pagina’s / Nederlands / 9789025435653
€ 21,75
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 358 pagina’s / Nederlands / 9789025435653
€ 21,75
Op voorraad
Op voorraad
In De kathedralenbouwers beziet de beroemde mediëvist Georges Duby de ontwikkelingen in de middeleeuwse kunst in relatie tot de veranderde mentaliteit van de middeleeuwer. Duby voert zijn lezers langs Romaanse kloosters uit de tijd dat monniken het middelpunt van het culturele en geestelijke leven vormden, via de majestueuze kathedralen uit de gotiek, naar de profane veertiende-eeuwse paleizen.
De kathedralenbouwers, geschreven in een prachtige beeldende stijl, is een rijk cultuurhistorisch portret van een tijdperk en een indringend essay over de complexe relatie tussen kunst en maatschappij.
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789025435653 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Olympus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 358 pagina's |
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789025435653 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Olympus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 358 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.