Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Lichte gebruikerssporen – Bevat arceringen / Paperback / 1991 / 1ste druk / 279 pagina’s / Nederlands / 9789052560601
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Lichte gebruikerssporen – Bevat arceringen / Paperback / 1991 / 1ste druk / 279 pagina’s / Nederlands / 9789052560601
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting bechikbaar.
| Gewicht | 487 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789052560601 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Acco |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Opmerking | Bevat arceringen, Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |
| Gewicht | 487 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789052560601 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Acco |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Opmerking | Bevat arceringen, Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.