Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2009 / 323 pagina’s / Nederlands / 9789085068143
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2009 / 323 pagina’s / Nederlands / 9789085068143
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Een enorm fortuin, vergaard met een multinationale onderneming die oliedrums en andere verpakkings-middelen produceerde, lag aan de basis van de filantropische Bernard van Leer Foundation. Dit boek beschrijft de geschiedenis van de ‘Van Leer Entiteit’: het overkoepelend geheel van onderneming en Foundation.Van zijn vader Bernard van Leer, bijgenaamd de Vatenman, nam Oscar de leiding van het verpakkingsbedrijf en de Bernard van Leer Foundation over. Hij zocht naar een optimale wisselwerking tussen ondernemerschap en filantropie, en hoopte zelfs vurig een synthese van kapitalisme en socialisme te bereiken. Tegenwoordig richt de Foundation zich op compensatieonderwijs aan kinderen in de voorschoolse leeftijd, overal ter wereld.
| Gewicht | 952 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789085068143 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 323 pagina's |
| Gewicht | 952 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789085068143 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 323 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.