Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 413 pagina’s / Engels / 9780517888513
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 413 pagina’s / Engels / 9780517888513
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Step by step, Sullivan pieces together the hidden esoteric tradition of the Andes to uncover the tragic secret of the Incas, a tribe who believed that, if events in the heavens could influence those on earth, perhaps the reverse could be true. Anyone who reads this book will never look at the ruins of the Incas, or at the night sky, the same way again.
| Gewicht | 670 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780517888513 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Three Rivers Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 413 pagina's |
| Gewicht | 670 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780517888513 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Three Rivers Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 413 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.