Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1986 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789060304112
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1986 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789060304112
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Ook kleine huisdieren zoals hamsters, muizen, ratten, schildpadden, cavia’s, konijnen en egels kunnen bij ziekten, met goede resultaten onder behandeling gesteld worden van een natuurgeneeskundige. De auteurs, zelf gediplomeerde diergeneeskundigen, beschrijven de kwalen die zich het meest voordoen bij kleine huisdieren en zij geven aan hoe deze aandoeningen met natuurlijke middelen bestreden kunnen worden.
| Gewicht | 177 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1 cm |
| ISBN | 9789060304112 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Driehoek |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |
| Gewicht | 177 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1 cm |
| ISBN | 9789060304112 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Driehoek |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.