Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2008 / 156 pagina’s / Nederlands / 9789076952048
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2008 / 156 pagina’s / Nederlands / 9789076952048
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 323 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789076952048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Animo Veterinary Publishers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de Herziene Druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 156 pagina's |
| Gewicht | 323 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789076952048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Animo Veterinary Publishers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de Herziene Druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 156 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.