Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat / Hardcover / 1ste druk / 1979 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789060693773
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijke Staat / Hardcover / 1ste druk / 1979 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789060693773
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 620 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,5 × 20 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789060693773 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |
| Gewicht | 620 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,5 × 20 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789060693773 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.